חפש

10 דברים שלאישה אסור לעשות בשביל גבר

אהבה זה דבר חשוב. יש כאלה שמאמינים שאי אפשר לחיות בלי אהבה. אבל עם אהבה לא טובה, אפשר לנבול. כדי לחיות חיים מלאים, יש דברים שלנשים אסור לעשות, גם לא למען אהבה חזקה לגבר שלהן.
Photo by Loe Moshkovska on Pexels.com
1. לוותר על החלומות שלך
אם תמיד רצית להיות משהו מסוים, לא משנה מה, מורה או טייסת, גננת או מהנדסת, אל תתני לו לשכנע אותך לרדת מזה. את לא צריכה לבחור בין הגבר שלך לבין מקצוע חלומותייך. אם אתם אוהבים זה את זה, אתם צריכים לתת אחד לשני להיות מה שהם רוצים ולעשות שזה יעבוד. אל תוותרי על הקריירה שעליה חלמת בשביל להיות עם גבר. אם הוא אוהב אותך הוא צריך לעזור לך להגשים את החלום שלך, לא לוותר עליו. 
2. לשנות את הערכים שלך
לכל אחד יש מערכת ערכים משלו. דברים שהוא מאמין בהם, עקרונות שמוליכים אותו בחיים. הגבר שלך צריך לכבד את הערכים שלך ולתת לך לחיות על פיהם. אל תשני את הערכים שלך בשביל אהבה לגבר, הם חלק ממה שאת. אם תשני את הערכים שלך ותחיי לא לפי מה שאת מאמינה בו, בסופו של דבר זה יגרום לך להרגיש רע עם עצמך ויפגע בך. 
3. לשנות את המראה שלך
רק בגלל שגברים חולמים על דוגמניות כמו בר רפאלי וגל גדות, לא אומר שאת צריכה להרעיב את עצמך כדי להיראות כמוהן. אם הגבר שלך אוהב חזה גדול, את לא צריכה ללכת לעשות ניתוח הגדלת חזה. מי שאוהב אותך צריך לקבל אותך כמו שאת. רק את מחליטה מה לעשות עם הגוף שלך. 
4. להזניח את החברות שלך
כולם מסכימים ש-24 שעות ביממה זה לא מספיק. עם זאת, את לא יכולה להקדיש את כל הזמן הפנוי שלך כדי להיות עם בן הזוג שלך. גם החברים שלך והמשפחה שלך צריכים אותך. אל תזניחי את החברות שלך בגלל שיש לך בן זוג. יום אחד את תצטרכי אותן בחזרה אם מערכת היחסים תסתיים. 
5. להיראות טיפשה
אף פעם אל תתיימרי להיות משהו שאת לא. אל תנסי להיראות פחות אינטליגנטית ממה שאת כדי שהחבר שלך ירגיש יותר טוב עם עצמו. גם אם את חושבת שהוא מעדיף אישה פחות חכמה ממנו, אל תעשי את זה לעצמך. אל תנסי להראות שאת פחות חכמה ממה שאת. 
6. להרעיב את עצמך
אם את רוצה לעשות דיאטה, לשמור על תזונה נכונה ולעשות פעילות גופנית זה נהדר. אבל תעשי את זה בשביל עצמך, כי זה מה שאת רוצה, לא בגלל שהגבר שלך אמר שהוא מעדיף אותך עם 5 קילוגרמים פחות. אל תרעיבי את עצמך, תקיאי או כל פעולת הורדה במשקל קיצונית אחרת בשביל לזרז את הירידה שלך במשקל כדי שהוא יאהב אותך יותר. את רוצה לרדת במשקל, תרדי בצורה מתונה ובריאה למען עצמך. 
7. לתת לו לשלוט בך
כמה שאת אוהבת אותו, אל תתני לו שליטה מלאה על החיים שלך. אם יש ביניכם מערכת יחסים מחייבת, אתם צריכים לדון ביחד בהחלטות החשובות. הוא לא צריך להחליט לבד מה יהיה בחיים שלך ואת לא צריכה לקבל ממנו אישור על מה שאת רוצה לעשות. לכי בדרך שלך. 
8. לשכוח מי את
את יודעת מה את אוהבת ומה את שונאת. אל תשכחי את זה. גם אם יש לך אהבה חדשה, זאת לא סיבה לוותר על הדברים שאת אוהבת ולא לעשות אותם יותר בשבילו. אם תפסיקי לעשות את הדברים שאת אוהבת, במשך הזמן תצטבר בך מרירות ולא תהיי מאושרת איתו יותר. 
9. לנתק קשרים
אם בן הזוג שלך דורש ממך להפסיק קשרים עם אנשים שאת חשובה להם, אל תעשי את זה. את לא צריכה לפגוע בידידים שלך, באקסים שלך, בחברות או במשפחה שלך בשבילו. אם הוא אוהב אותך הוא צריך לקבל אותך עם הקשרים האחרים שלך. 
10. לעשות ילדים אם את לא רוצה
אם שניכם רוצים ילדים, זה נפלא! אבל אם את לא רוצה או לא מוכנה עדיין, אם את מרגישה לא בשלה ורוצה להספיק לעשות דברים לפני שאת הופכת לאמא, אל תיכנסי להריון רק כדי לרצות אותו. ילדים הם מחויבות ענקית לכל החיים. זה לא משהו שאפשר להחזיר או להתחרט עליו. את חייבת להיות שלמה עם עצמך שזה מה שאת רוצה כדי להיות אמא, גם אם תצטרכי לחכות ואפילו לוותר על בן הזוג שלך, אם הוא לוחץ עלייך לעשות את מה שאת לא רוצה.

הוסף רשומת תגובה

1 תגובות

  1. שלום חבר נפגעתי ושבור לב כשקרה בעיה גדולה מאוד ביני לבין בעלי לפני שבעה חודשים בנישואיי. כל כך נורא שהוא לקח את התיק לבית המשפט לגירושין. הוא אמר שהוא לעולם לא רוצה להישאר איתי שוב ושהוא כבר לא אוהב אותי. אז הוא ארז מהבית וגרם לי ולילדי לעבור כאבים עזים. ניסיתי בכל האמצעים האפשריים להחזיר אותו, אחרי הרבה תחנונים, אך ללא הועיל. והוא אישר שקיבל החלטה ולא רצה לראות אותי שוב. אז ערב אחד, בדרכי חזרה מהעבודה, פגשתי את חברתי הוותיקה שחיפשה את בעלי. אז הסברתי לו הכל, אז הוא אמר לי שהדרך היחידה שבה אוכל להחזיר את בעלי היא לבקר לזרק כישוף, כי הוא באמת עשה את זה גם. אז מעולם לא האמנתי בקסם, אבל לא הייתה לי ברירה אלא למלא אחר עצתו. לאחר מכן הוא נתן לי את כתובת האימייל של זורק הכישוף שהוא ביקר. ד"ר אלאבה. למחרת בבוקר שלחתי מייל לכתובת שהוא נתן לי, ומטיל הכישוף הבטיח לי שאחזיר את בעלי ליומיים הקרובים. איזו אמירה מדהימה!! אף פעם לא האמנתי, אז הוא דיבר איתי ואמר לי כל מה שאני צריך לעשות. ואז אני עושה אותם בלי עלייה, אז ביומיים הבאים, באופן מפתיע, בעלי שלא התקשר אליי ב-7 החודשים האחרונים התקשר אליי להודיע ​​לי שהוא חוזר. כל כך מדהים !! אז הוא חזר באותו יום, עם הרבה אהבה ושמחה, והתנצל על טעותו ועל הכאב שהוא גרם לי ולילדיי. ואז מאותו יום הקשר בינינו היה חזק יותר מבעבר, בעזרתו של זורק קסמים נהדר. אז אני אמליץ לך אם יש לך בעיות כלשהן, צור קשר עם Dr apata במייל: dralaba3000@gmail.com או צור איתו קשר בוואטסאפ וב-Viber עם המספר הזה: +1(425) 477-2744.......

    השבמחק
Emoji
(y)
:)
:(
hihi
:-)
:D
=D
:-d
;(
;-(
@-)
:P
:o
:>)
(o)
:p
(p)
:-s
(m)
8-)
:-t
:-b
b-(
:-#
=p~
x-)
(k)