חפש

7 דרכים להתמודד עם דחייה

הצעתם למישהו לצאת איתכם לדייט והוא סירב?
לא קל להתמודד עם ההרגשה של הדחייה והאמת שקשה להתנהג לפי עצות וטיפים, כי במצבים כאלה הרגש מתגבר על כל מחשבה הגיונית ומעוור אותנו, גורם לנו לחשוב שזה סוף העולם ושמשהו בנו פגום ואף אחד לא יאהב אותנו בחיים.
אבל עם זאת, אני רוצה להציע במדריך הבא כמה דרכים להתמודד שיקלו מעט על ההרגשה הרעה.
רק קודם תזכרו, שאין אדם שלא חווה דחייה לפחות פעם אחת בחיים, וכמוכם יש רבים, שניסו וניסו ונכשלו עד שבסוף הצליחו בגדול ומצאו אהבה, גם אם זה לקח הרבה זמן.
להלן כמה דרכים להתמודד עם דחייה:
1. לנתק את עצמך
אם תנתק את עצמך מהמצב, זה יכול לעשות את מצב הדחייה ליותר קל. תשתדלו לחשוב על דברים אחרים, אל תתעסקו בזה שמישהו אמר לכם שהוא לא מעוניין בכם. תזכרו שאין מה להתעסק עם זה יותר מדי, אם מישהו לא רצה לצאת איתכם, זה לא אומר כלום. יכול להיות שבפעם הבאה תמצאו את האחד או האחת שלכם! ואם לא בפעם הבאה, אז באחת הפעמים שאחרי זה.
 2. לחשוב על 'למה?'
אחד הדברים שעזרו לי להתמודד עם דחייה היה לשאול את עצמי למה זה קרה. למה נדחיתי? האם זה משהו שעשיתי? האם יש משהו שאני יכולה לעשות טוב יותר? שימו את עצמכם בנעליו של הצד השני וחישבו איך הייתם צריכים להתנהג. לפעמים תגיעו למסקנות על איזה טעויות עשיתם ותלמדו לא לחזור עליהן בפעם הבאה כשתזמינו מישהו לצאת איתכם.
3. לימדו מהמקרה
כמו שאתם רואים, למידה ממקרה של דחייה היא עניין של השתקפות. אם קיבלתם דחייה- נסו ללמוד מזה. כמו שציינתי קודם ללמוד למה בן אדם דחה אותך יכול לעזור לך לא לחזור על טעויות.
4. שימרו על הרגשות שלכם
אם מישהו דחה אתכם, אל תגרמו לו להרגיש רע בגלל זה. לפעמים אין מספיק משיכה או שהצד השני עדיין מאוהב באקס שלו. אל תאשימו ותפתחו רגשות שליליים כלפי האדם שלא רצה לצאת איתכם. יש לו את הסיבה שלו. כבדו את זה ואל תקחו את זה קשה.
5. דברו על זה
דברו עם החברים הקרובים שלכם על התחושות שלכם. אם מישהו אמר לכם לא, אל תשמרו את ההרגשה הרעה בבטן. כמה פעמים החברות שלך נשענו עלייך וסיפרו לך דברים אישיים שמציקים להן? עכשיו זה התור שלך להשען עליהן.
6. היו פעילים
גם אם קיבלתם דחייה, זה לא אומר שזה סוף העולם. יש עוד הרבה דגים בים, אז תמשיכו להיות פעילים, לצאת ולהתעסק בעניינים שלכם כדי לשכוח את מי שרצה אתכם ואולי סוף סוף לפגוש את הנסיך על הסוס הלבן שלכם.
7. התרכזו בעצמכם
נניח שאת דלוקה רצח על מישהו וסוף סוף עד אוזרת אומץ להציע לו לצאת איתך. ואז הוא מאכזב אותך ואומר לך לא. יכול להיות שאת מרגישה שזה הדבר הכי גרוע שיכול לקרות לך, אבל יכול להיות שזה ממש לא דבר רע. יכול להיות שאם כן הייתם יוצאים, תוך כמה חודשים זה לא היה מסתדר ואז שברון הלב היה גדול יותר. יכול להיות שמעבר לפינה מסתתר בחור שיותר מתאים לך. קחי את הזמן לטפל בעצמך, ללכת לספא, לקולנוע, לעשות מניקור/פדיקור – טפלי בעצמך, תני לעצמך יחס של מלכה ותזכרי שאת הכי חשובה לעצמך, כך לאט לאט תשכחי מהדחייה.

הוסף רשומת תגובה

2 תגובות

  1. אני והאקס שלי נפרדנו לפני שנה וחודשיים והייתי בחודש השישי להריון. שנינו אוהבים אחד את השני וזה היה הלם עבורי וזה ממש שבר לי את הלב. ניסיתי להתקשר אליו ושני הקווים נותקו. ניסיתי להשיג אותו ברשתות החברתיות, אבל הוא סילק אותי מהן. ניסיתי להגיע להורים שלו והם אמרו לי שהבן שלהם אמר שהוא לא אוהב אותי ולא רוצה לראות אותי והם לא יודעים מה לא בסדר. בכיתי ובכיתי כל יום כי אהבתי אותו מאוד. עד שילדתי ​​והתינוק היה בן שנה, לא הצלחתי להחזיר את אהבתי. שוב, התבלבלתי. אני לא יודע מה לעשות וגם איבדתי את העבודה ואין לי כסף לטפל בתינוק. הייתי אומלל בחיים אז בכיתי לאחותי וסיפרתי לה את הבעיה שלי ואמרתי שהיא יודעת על כישוף עוצמתי של דר אפאטה שעוזר לה כשהיא לא הצליחה להיכנס להריון. יצרתי איתו קשר במייל והוא אמר שהוא יעזור לי ואמר לי שאישה שמה כישוף על בעלי ואמרה שהוא יעזור לי לשבור את הכישוף כדי שבעלי יחזור אליי לנצח והדבר יהיה שלי. זו הייתה הפתעה גדולה עבורי שכל מה שהוא אמר קרה. בעלי מיד חזר אלי ואמר לי לסלוח לו. תודה רבה למטיל הקסמים החזק והאמיתי הזה. אני מתפלל שהוא יחיה זמן רב ויעשה עוד מהעבודה הנפלאה שלו. אם יש לך בעיה שמטרידה אותך בחיים, עליך ליצור קשר עם שחקן הכישוף החזק הזה! הוא יכול לעזור לך. הוא לא יאכזב אותך, אתה יכול להשיג אותו דרך כתובת ה-gmail: dralaba3000@gmail.com או שאתה יכול להשיג אותו דרך הוויבר / WhatsApp שלו: +1(425) 477-2744

    השבמחק
  2. שלום חבר נפגעתי ושבור לב כשקרה בעיה גדולה מאוד ביני לבין בעלי לפני שבעה חודשים בנישואיי. כל כך נורא שהוא לקח את התיק לבית המשפט לגירושין. הוא אמר שהוא לעולם לא רוצה להישאר איתי שוב ושהוא כבר לא אוהב אותי. אז הוא ארז מהבית וגרם לי ולילדי לעבור כאבים עזים. ניסיתי בכל האמצעים האפשריים להחזיר אותו, אחרי הרבה תחנונים, אך ללא הועיל. והוא אישר שקיבל החלטה ולא רצה לראות אותי שוב. אז ערב אחד, בדרכי חזרה מהעבודה, פגשתי את חברתי הוותיקה שחיפשה את בעלי. אז הסברתי לו הכל, אז הוא אמר לי שהדרך היחידה שבה אוכל להחזיר את בעלי היא לבקר לזרק כישוף, כי הוא באמת עשה את זה גם. אז מעולם לא האמנתי בקסם, אבל לא הייתה לי ברירה אלא למלא אחר עצתו. לאחר מכן הוא נתן לי את כתובת האימייל של זורק הכישוף שהוא ביקר. ד"ר אלאבה. למחרת בבוקר שלחתי מייל לכתובת שהוא נתן לי, ומטיל הכישוף הבטיח לי שאחזיר את בעלי ליומיים הקרובים. איזו אמירה מדהימה!! אף פעם לא האמנתי, אז הוא דיבר איתי ואמר לי כל מה שאני צריך לעשות. ואז אני עושה אותם בלי עלייה, אז ביומיים הבאים, באופן מפתיע, בעלי שלא התקשר אליי ב-7 החודשים האחרונים התקשר אליי להודיע ​​לי שהוא חוזר. כל כך מדהים !! אז הוא חזר באותו יום, עם הרבה אהבה ושמחה, והתנצל על טעותו ועל הכאב שהוא גרם לי ולילדיי. ואז מאותו יום הקשר בינינו היה חזק יותר מבעבר, בעזרתו של זורק קסמים נהדר. אז אני אמליץ לך אם יש לך בעיות כלשהן, צור קשר עם Dr apata במייל: dralaba3000@gmail.com או צור איתו קשר בוואטסאפ וב-Viber עם המספר הזה: +1(425) 477-2744.......

    השבמחק
Emoji
(y)
:)
:(
hihi
:-)
:D
=D
:-d
;(
;-(
@-)
:P
:o
:>)
(o)
:p
(p)
:-s
(m)
8-)
:-t
:-b
b-(
:-#
=p~
x-)
(k)