האם חסרים לי ויטמינים?

כמו שאתם בודאי יודעים, האוכל של היום הוא לא מה שהיה פעם. 
באוכל של ימינו אין את כל הויטמינים והמינרלים שהגוף שלנו זקוק להם. 
פעם לירקות היו טעם וריח שונים. כשהיית אוכל עגבניה היית מרגיש כמה היא מתוקה ועסיסית. היום אם תתרכזו היטב בעגבניה שאתם אוכלים, תשימו לב שאין לה טעם עשיר במיוחד.

רוצים לדעת למה?

במזון של ימינו אין את הערך התזונתי שהיה למזונות של פעם. פעם הירקות והפירות היו נקטפים כשהם בשלים ומגיעים ישר אל הירקן. היום קוטפים את הירקות והפירות כשהם עדיין אינם בשלים ומחזיקים אותם באולמות מלאי גזים שממלאים אותם בחומרים שיגרמו להם להיראות יפים ובשלים יותר ולהחזיק יותר זמן על המדף.
באוכל של היום, יש המון חומרי ריסוס, חומרים משמרים, צבעי מאכל ועוד ועוד זבל שמצטבר לנו בתאי הגוף ומזיק לנו.
באוכל של היום, חסרים הויטמינים, הברזל, המינרלים, החלבון, הסיבים התזונתיים, חומצות האמינו ועוד כל כך הרבה דברים שהגוף שלנו זקוק להם כדי להיות בריא.
 לכן, גם אם נאכל הרבה ירקות, קצת פירות, קטניות, בשר ומוצרי חלב, לעולם לא  נצליח לקבל כמות מספקת של מה שהגוף שלנו זקוק לו.
כדי שהתפריט היומי שלנו יכיל את כל הויטמינים, הסיבים, המינרלים והחלבון שהגוף שלנו צריך אנו לעתים קרובות זקוקים לתוספי תזונה. תוספי התזונה ידאגו לכך שלגוף שלנו לא יהיו חוסרים, הוא יהיה בריא יותר והתפקוד שלנו בכל תחומי החיים ישתפר.
מה קורה בדיאטה? 
כשאנחנו בדיאטה אנחנו אוכלים פחות וכתוצאה מכך אנחנו מגדילים עוד יותר את החוסרים ואז הגוף מרגיש חלש ועייף ומאותת לנו על חסר בצורת דחף למתוק.   
תוסף מזון הוא הפיתרון המושלם לכולם ובמיוחד למי שעושה דיאטה. כך אנחנו מספקים לגוף כל מה שהוא צריך בזמן שאנחנו אוכלים קצת פחות, ואין לגוף דרישה לנשנש, אין תחושת רעב ואין חולשה ועייפות.
תוסף המזון יכול להגיע בצורת משקה בריאות, טבליה או חטיף חלבון.
המטרה בתהליך האימון לדיאטה ותזונה נכונה היא לשנות הרגלי חשיבה, ולהגיע מ"חשיבה שמנה" ל"חשיבה רזה".
בתהליך האימון לדיאטה אני מלווה את המתאמן עד שהוא מצליח להפנים ולסגל את הרגלי האכילה החדשים והנכונים.
תוספי המזון הם רק תוספת כדי לדאוג לכך שגם כשאוכלים פחות, הגוף מקבל את כל מה שהוא צריך.
חנות לתוספי מזון במבצעים משתלמים

הוסף רשומת תגובה

1 תגובות

  1. נפרדתי מבעלי לפני שלוש שנים. לא הייתה תקשורת בינינו. יעצו לי על ידי משפחות וחברים לשחרר את השכוח מהנישואים ולהמשיך הלאה בחיי. לא רציתי להתחתן עם מישהו אחר כי עמוק בפנים אני עדיין אוהב את בעלי. כל כך סבלתי מכאבים ובלבול שקראתי המלצה באינטרנט על איך ד"ר אלאבה איחד מחדש נישואים שבורים בעזרת כוחותיו הרוחניים. המשכתי לקרוא כל כך הרבה המלצות על איך הוא עזר לשים קץ לגירושים ולשקם את אהוביהם לשעבר של אנשים ואמונתי התחדשה. אני צריך ליצור קשר עם ד"ר אלאבה מיד כעבור כמה דקות הוא ענה לי ונתן הנחיות מה לעשות, לאחר שעמדתי בדרישה הנדרשת יומיים לאחר הטקס, הכישוף שינה את חיי סביב בעלי לא ליצור איתי קשר יותר מזה. שנתיים התקשרו אלי באמצע הלילה בוכה והתנצלות שזוהי עבודת השדים, אז אני עדיין נדהם מהנס הזה אז אני סולח לו. עכשיו הנישואים שלי מאוזנים. טקס דרלאבה עבד מצוין והנישואים חזקים יותר מבעבר, ושום דבר לא יכול להפריד בינינו שוב. ביקרתי בכל כך הרבה אתרים שחיפשתי עזרה, זה היה חסר סיכוי עד שהתחברתי לדראלבה, הגבר האמיתי שעזר לי לשחזר את הנישואים השבורים שלי אם יש לך בעיה דומה בנישואיך, אתה רוצה שבעלך או אשתך יאהבו אותך שוב . , יש לך מישהו שאתה אוהב ואתה רוצה שהוא יאהב אותך בתמורה, יש לך אתגר בחייך, תבנית הכישוף של ד"ר אלאבה היא הפתרון והתשובה לבעיה שלך, וואטסאפ / ויבר עם מספר הטלפון שלו: +1(425) 477-2744, צור איתו קשר עוד היום על ידי שליחת אימייל אל dralaba3000@gmail.com אל תיתן לאף אחד לקחת את בן/בת הזוג שלך ממך.

    השבמחק
Emoji
(y)
:)
:(
hihi
:-)
:D
=D
:-d
;(
;-(
@-)
:P
:o
:>)
(o)
:p
(p)
:-s
(m)
8-)
:-t
:-b
b-(
:-#
=p~
x-)
(k)