חפש

את רוצה את האקס בחזרה, אבל הוא כבר עם מישהי חדשה. מה עושים?

(הטקסט הבא נכתב בלשון נקבה, אבל הוא מיועד גם לגברים שיכולים להפיק ממנו תועלת).
נפרדתם ואת רוצה אותו בחזרה. הבעיה היא שאת רואה אותו עם מישהי חדשה.
בכל מקרה זה קשה לראות את החבר לשעבר שלך עם מישהי חדשה זמן קצר אחרי הפרידה, במיוחד אם יש לך אליו עדיין רגשות ועל אחת כמה וכמה אם את רוצה להחזיר אותו אלייך.
היה הרבה יותר פשוט אם לא היינו רואות יותר את הבחור שממנו נפרדנו, אבל מה לעשות שהמציאות לא תמיד מתחשבת בנו, ויש סיכוי רב שניתקל שוב באקס שלנו ואפילו נראה אותו צמוד למישהי חדשה שנראה שמחליפה אותנו בלי בעיה.
קודם כל אל תילחצי. תנשמי עמוק ותהיי רגועה. אל תטעי לחשוב שאם הוא עם מישהי חדשה, זה אומר בהכרח שיש לו רגשות אליה.
חשוב מאד שהוא לא יראה שאת כועסת או בוכה. זה יקטין את הסיכויים שלך להחזיר אותו. פשוט העמידי פנים שזה לא משפיע עלייך אפילו שזה אוכל אותך מבפנים.
רוב הסיכויים שהבחורה החדשה שאיתה הוא מסתובב היא ריבאונד על הפרידה שלו ממך. מערכות יחסים שמתחילות זמן קצר לאחר פרידה הן לרוב מערכות יחסים של ריבאונד. סוג של ניחומים או נקמה בחברה שעזבה.
הגישה הטובה ביותר שתנקטי בה היא שתגשי אליו ותגידי לו כמה את מאושרת בשבילו שמצא מישהי חדשה.
בדרך זו הוא יחשוב שאת רוצה את הטוב ביותר בשבילו, שאכפת לך ממנו ושיש לך לב רחב.
כמובן שזה שקר. את רוצה אמנם שיהיה לו טוב, אבל בתנאי שזה יהיה איתך.
עכשיו הפכת מאקסית שהוא מעדיף לשכוח לחברת נפש מועילה. הכדור נמצא עכשיו במגרש שלו וברגע שתהיה לו בעיה במערכת היחסים החדשה שלו, יש סיכוי גדול שהוא יבוא אלייך מלא בחרטה על הקשר שלכם שנגמר.
ישנם מספר דברים שתוכלי לעשות כדי להחזיר את החבר שלך. קחי את הדברים לאט. הקשר שלכם נמצא במצב הפכפך וכל פעולה מהירה עלולה לגרום לו לחמוק לך מבין האצבעות.
רק תזכרי, לעולם לא תוכלי לדעת אם הוא יכול להיות שוב שלך אם לא תפעלי ואם לא תאזרי אומץ לומר את הדברים.

הוסף רשומת תגובה

2 תגובות

  1. אני והאקס שלי נפרדנו לפני שנה וחודשיים והייתי בחודש השישי להריון. שנינו אוהבים אחד את השני וזה היה הלם עבורי וזה ממש שבר לי את הלב. ניסיתי להתקשר אליו ושני הקווים נותקו. ניסיתי להשיג אותו ברשתות החברתיות, אבל הוא סילק אותי מהן. ניסיתי להגיע להורים שלו והם אמרו לי שהבן שלהם אמר שהוא לא אוהב אותי ולא רוצה לראות אותי והם לא יודעים מה לא בסדר. בכיתי ובכיתי כל יום כי אהבתי אותו מאוד. עד שילדתי ​​והתינוק היה בן שנה, לא הצלחתי להחזיר את אהבתי. שוב, התבלבלתי. אני לא יודע מה לעשות וגם איבדתי את העבודה ואין לי כסף לטפל בתינוק. הייתי אומלל בחיים אז בכיתי לאחותי וסיפרתי לה את הבעיה שלי ואמרתי שהיא יודעת על כישוף עוצמתי של דר אפאטה שעוזר לה כשהיא לא הצליחה להיכנס להריון. יצרתי איתו קשר במייל והוא אמר שהוא יעזור לי ואמר לי שאישה שמה כישוף על בעלי ואמרה שהוא יעזור לי לשבור את הכישוף כדי שבעלי יחזור אליי לנצח והדבר יהיה שלי. זו הייתה הפתעה גדולה עבורי שכל מה שהוא אמר קרה. בעלי מיד חזר אלי ואמר לי לסלוח לו. תודה רבה למטיל הקסמים החזק והאמיתי הזה. אני מתפלל שהוא יחיה זמן רב ויעשה עוד מהעבודה הנפלאה שלו. אם יש לך בעיה שמטרידה אותך בחיים, עליך ליצור קשר עם שחקן הכישוף החזק הזה! הוא יכול לעזור לך. הוא לא יאכזב אותך, אתה יכול להשיג אותו דרך כתובת ה-gmail: dralaba3000@gmail.com או שאתה יכול להשיג אותו דרך הוויבר / WhatsApp שלו: +1(425) 477-2744

    השבמחק
  2. שלום חברים, זו העדות שלי. אני נשוי 5 שנים ואנחנו גרים יחד 9 שנים. התגרשנו 4 חודשים. הוא רוצה לעזוב ולא רוצה להציל את הנישואים שלנו. היינו זוג נהדר (לפחות האמנתי בזה) ולעתים רחוקות רבנו. כמה חודשים לפני שעזב את הבית, הוא היה כל כך לא פעיל וישן הרבה. הבנתי שיש לו קשר רגשי עם מישהי, ואישרתי שהוא נמשך אליה. ואז הוא אמר שהוא כבר לא מאוהב בי ושהוא לא יכול לחיות איתי. התפללתי, בכיתי וכדומה במשך חודשים. אני ממש צריכה עזרה ואני רוצה את בעלי בחזרה. גלשתי באינטרנט כשראיתי עדות של אישה שד"ר אלאבה היה קוסם נפלא שעזר לרפא שרירנים, והיא יכלה להכריח את הילד שלה לחזור לעצמו בבית. היא כתבה את איש הקשר שלו ואני העתקתי אותו, בהתחלה חשדתי במגע הזה, אבל אני באמת צריכה פתרון קבוע לבעיה שלי, אז אני שולחת לו הודעה שמסבירה את המצב שלי, הוא אמר לי לוודא שבעלי יחזור אם יש לי להתנהג ככה כמו שהוא ציין לי, עשיתי כל מה שהוא אמר לי, וביום הרביעי קיבלתי ממנו התנצלות לפיה הוא לא יודע מה לא בסדר איתו, באותו ערב הוא חזר הביתה והתפלל למען כולם חטאיו ומאחר שאהבתנו ונישואינו התחזקו, אני רוצה להודות לקוסם הקסם הגדול ד"ר אלאבה על עבודתו הטובה ואושרו בחיים שוב. אם יש לך אותן בעיות משפחתיות או בעיות אחרות, צור קשר עם ד"ר אלאבה עוד היום בכתובת: dralaba3000@gmail.com או צור איתו קשר בוואטסאפ וב-Viber במספר זה: +1 (425) 477- 2744 מסוגל לבצע כל כישוף שאתה חושב שאני אני עדות חיה ................

    השבמחק
Emoji
(y)
:)
:(
hihi
:-)
:D
=D
:-d
;(
;-(
@-)
:P
:o
:>)
(o)
:p
(p)
:-s
(m)
8-)
:-t
:-b
b-(
:-#
=p~
x-)
(k)