חפש

על מה גברים חושבים בפגישה הראשונה?

 גברים.... אי אפשר לדעת איך המוח שלהם עובד.

פגישה ראשונה יכולה לזרום כמו שצריך, הרומנטיקה באוויר והכימיה מושלמת, אבל יום אחרי כן הבחור פשוט מתפוגג...

איך מפענחים את הפגישה הראשונה? מה עבר לו בראש כשהוא ישב מולך? קבלו הצצה למוח הגברי בזמן הפגישה הראשונה (בטוח שלפחות אחד מהדברים עברו לו בראש):

1. הוא מדמיין איך את נראית כשאת עירומה - אם את בפגישה עם גבר, סטרייט, אחד הדברים הראשונים שהוא ידמיין הוא איך את נראית ללא בגדים. גם אם זו רק פגישה ראשונה ורק עכשיו הכרתם, זה מה שמעניין אותו, לא מה לקנות לך מתנה ליום הולדת.

2. האם את הולכת להציע לו להתחלק בחשבון? - גם אם הבחור לא קמצן ורוצה לשלם בעצמו, זהו סוג של מבחן. הוא רוצה לבחון את האופי שלך, האם כאשר החשבון בבית הקפה יגיע את תבהי בו ותצפי ממנו להוציא את הארנק או שתציצי בחשבון ותציעי לשלם את חלקך.

3. האם הוא מדבר יותר מדי? - אנו הנשים, החדרנו למוח הגברי שהם צריכים ללמוד להקשיב לנו. בגלל זה כשהם מרגישים שהם מדברים יותר מדי הם נכנסים לפניקה. האם דיברתי יותר מדי? האם אני צריך להקשיב יותר? להרבה גברים יש את המודעות הזאת והביקורת העצמית.

4. האם הוא יכול להזמין כוס משקה שלישית? - אחרי כוס בירה או יין אחת הוא נהיה רגוע. אחרי הכוס השניה הוא במצב רוח יותר טוב וקליל. עכשיו הוא חושב אם כדאי לו להזמין כוס שלישית או שהוא יהפוך להיות שיכור או מוזר. נקווה שלא אכפת לו שאת הזמנת את הכוס השלישית שלך.

5. האם את הולכת להזמין סלט? - אל תתביישו בנות, במסעדה הסלטים מדהימים. הם באים עם רוטב טעים ותוספות מעניינות. אם את באמת רוצה סלט, תזמיני סלט, אבל אם לא, תזמיני את מה שאת רוצה. אל תבהי בסטייק שלו כל הלילה. גברים חושבים שאת רוצה להיראות טיפוס שאוכל בריא אם את מזמינה סלט וחודשיים אחרי כן, כשאתם הולכים לרדת על פיצה אקסטרה לארג', הוא עדיין זוכר את הפגישה הראשונה שלך שבה הזמנת רק סלט פעוט.

6. את כל כך יפה - הרבה פעמים במהלך השיחה אם הוא מאבד את חוט המחשבה ומתבלבל תוך כדי שהוא מסתכל בפנייך, זה בגלל שבמשך כל הפגישה הוא עסק במחשבות כמה שאת מושכת ויפה. זה די הגיוני. הרי אם הוא לקח אותך למסעדה, ברור שיש לו איזושהי משיכה כלפייך. גברים הם מאד ויזואליים, אז אם הקדשת עוד 10 דקות בסידור השיער שלך, זה השתלם לך.

7. אני צריך להזמין סטייק- גברים חושבים שבפגישה רומנטית הם צריכים להזמין סטייק, כי הסטיגמה של הסטייק היא שזה המאכל הכי גברי בתפריט. לכן אם תשימי לב, רוב הגברים שתצאי איתם יזמינו סטייק גם אם הם לא רוצים.

8. האם היא שמה לב שהסתכלתי על התחת של המלצרת? - תהיי בטוחה שהוא עשה בדיקה מקיפה למלצרית שמשרתת אתכם. אל תילחצי מזה. במהלך הפגישה יעברו לו במוח השאלות אם שמת לב לזה והוא ינסה לפענח את הבעות הפנים שלך ולראות אם זה אכפת לך, למרות שהוא יקווה שלא שמת לב בכלל.

9. שאת שונה- כל הגברים שמים לב לשוני בין הנשים איתן הם יוצאים. יכול להיות שהוא ירגיש שאת שונה לגמריי מהאקסית שלו או מהבחורה האחרונה איתה הוא יצא.

10. האם אנחנו הולכים לשכב- לא משנה אם הוא רוצה פגישה שנייה או לא, אם יש רק משיכה מינית או הוא נעול על פגישה נוספת איתך, בכל מקרה הוא יחשוב האם את מאלה ששוכבות עם גברים בפגישה הראשונה. מצד אחד הוא יקווה שאת כן מאלה אבל מצד שני לא. סוגיה זו יכולה להכריע איך תהיה הפגישה השנייה שלכם ואם היא בכלל תתקיים. לכי אחרי הרגש שלך. כל סיטואציה היא שונה ולמרות שרוב הגברים חושבים אותו דבר הם עדיין מאד שונים זה מזה!
תמונה באדיבות: photostock / FreeDigitalPhotos.net

הוסף רשומת תגובה

1 תגובות

  1. שלום חבר נפגעתי ושבור לב כשקרה בעיה גדולה מאוד ביני לבין בעלי לפני שבעה חודשים בנישואיי. כל כך נורא שהוא לקח את התיק לבית המשפט לגירושין. הוא אמר שהוא לעולם לא רוצה להישאר איתי שוב ושהוא כבר לא אוהב אותי. אז הוא ארז מהבית וגרם לי ולילדי לעבור כאבים עזים. ניסיתי בכל האמצעים האפשריים להחזיר אותו, אחרי הרבה תחנונים, אך ללא הועיל. והוא אישר שקיבל החלטה ולא רצה לראות אותי שוב. אז ערב אחד, בדרכי חזרה מהעבודה, פגשתי את חברתי הוותיקה שחיפשה את בעלי. אז הסברתי לו הכל, אז הוא אמר לי שהדרך היחידה שבה אוכל להחזיר את בעלי היא לבקר לזרק כישוף, כי הוא באמת עשה את זה גם. אז מעולם לא האמנתי בקסם, אבל לא הייתה לי ברירה אלא למלא אחר עצתו. לאחר מכן הוא נתן לי את כתובת האימייל של זורק הכישוף שהוא ביקר. ד"ר אלאבה. למחרת בבוקר שלחתי מייל לכתובת שהוא נתן לי, ומטיל הכישוף הבטיח לי שאחזיר את בעלי ליומיים הקרובים. איזו אמירה מדהימה!! אף פעם לא האמנתי, אז הוא דיבר איתי ואמר לי כל מה שאני צריך לעשות. ואז אני עושה אותם בלי עלייה, אז ביומיים הבאים, באופן מפתיע, בעלי שלא התקשר אליי ב-7 החודשים האחרונים התקשר אליי להודיע ​​לי שהוא חוזר. כל כך מדהים !! אז הוא חזר באותו יום, עם הרבה אהבה ושמחה, והתנצל על טעותו ועל הכאב שהוא גרם לי ולילדיי. ואז מאותו יום הקשר בינינו היה חזק יותר מבעבר, בעזרתו של זורק קסמים נהדר. אז אני אמליץ לך אם יש לך בעיות כלשהן, צור קשר עם Dr apata במייל: dralaba3000@gmail.com או צור איתו קשר בוואטסאפ וב-Viber עם המספר הזה: +1(425) 477-2744.......

    השבמחק
Emoji
(y)
:)
:(
hihi
:-)
:D
=D
:-d
;(
;-(
@-)
:P
:o
:>)
(o)
:p
(p)
:-s
(m)
8-)
:-t
:-b
b-(
:-#
=p~
x-)
(k)