חפש

איך למצוא גבר עשיר

 כולנו יודעות כמה הכל יקר בחיים. כל דבר שאנחנו רוצות, אפילו הקטן ביותר, עולה כסף.

אם זה לק ג׳ל כדי שהידיים שלנו יראו טוב, פדיקור כדי שנוכל ללכת עם סנדלים בקיץ ולא למות מחום עם נעליים סגורות, בגדים שנראים נורמלי, בושם בשביל להריח טוב, החלקה לשיער שתפטור אותנו מלעשות פן כל בוקר, צבע לשיער או תוספות, בגדי ספורט בשביל לשמור על הכושר והבריאות וגם אוכל בריא שעולה קצת יותר- הכל עולה כסף, והרבה.
אני לא אישה מיושנת. אני אישה ששואפת להיות עצמאית ולא תלויה באף אחד, ומצאתי עבודה עם שכר לא רע.
אבל עדיין, למרות שאני מרוויחה יפה אני לא מרוויחה מספיק. משהו פה במדינה הזאת לא מסתדר. הכל כל כל יקר ובלתי אפשרי לשמור על רמת חיים טובה.
אז כן, החלטתי למצוא גבר עם כסף. זה לא אומר שאני אתפשר על המראה והאישיות. זה מאד חשוב, רק שיהיה לו גם כסף.
אז איך מוצאים מישהו כזה? את האתר לוקסורי גיליתי במקרה. מי שרשום לאתר הוא מי שרוכש מנוי ולא סתם אנשים מזדמנים. הם לא מפרסמים את התמונה שלך בפרסומת של האתר כדי למשוך משתמשים להירשם.
בין הפרטים שמפורסמים רשומה גם ההכנסה. כן, זה לא בושה. וזה מאד מעניין.
אם מישהו מעוניין בך, את יודעת שאת לא מסתכנת בכל שתפלי על מישהו תפרן שיחכה שתשלמי עליו בדייט כי הוא ״שכח את הארנק בבית״. אז אין אחריות ואין תעודת ביטוח, אבל לפחות את יודעת שזה מישהו שרכש מנוי ב-199 ש"ח לחודש ולכן סביר להניח שהוא רציני ושווה לתת לו צ'אנס.
איפה למצוא גבר עם כסף

הוסף רשומת תגובה

2 תגובות

  1. שלום חבר נפגעתי ושבור לב כשקרה בעיה גדולה מאוד ביני לבין בעלי לפני שבעה חודשים בנישואיי. כל כך נורא שהוא לקח את התיק לבית המשפט לגירושין. הוא אמר שהוא לעולם לא רוצה להישאר איתי שוב ושהוא כבר לא אוהב אותי. אז הוא ארז מהבית וגרם לי ולילדי לעבור כאבים עזים. ניסיתי בכל האמצעים האפשריים להחזיר אותו, אחרי הרבה תחנונים, אך ללא הועיל. והוא אישר שקיבל החלטה ולא רצה לראות אותי שוב. אז ערב אחד, בדרכי חזרה מהעבודה, פגשתי את חברתי הוותיקה שחיפשה את בעלי. אז הסברתי לו הכל, אז הוא אמר לי שהדרך היחידה שבה אוכל להחזיר את בעלי היא לבקר לזרק כישוף, כי הוא באמת עשה את זה גם. אז מעולם לא האמנתי בקסם, אבל לא הייתה לי ברירה אלא למלא אחר עצתו. לאחר מכן הוא נתן לי את כתובת האימייל של זורק הכישוף שהוא ביקר. ד"ר אלאבה. למחרת בבוקר שלחתי מייל לכתובת שהוא נתן לי, ומטיל הכישוף הבטיח לי שאחזיר את בעלי ליומיים הקרובים. איזו אמירה מדהימה!! אף פעם לא האמנתי, אז הוא דיבר איתי ואמר לי כל מה שאני צריך לעשות. ואז אני עושה אותם בלי עלייה, אז ביומיים הבאים, באופן מפתיע, בעלי שלא התקשר אליי ב-7 החודשים האחרונים התקשר אליי להודיע ​​לי שהוא חוזר. כל כך מדהים !! אז הוא חזר באותו יום, עם הרבה אהבה ושמחה, והתנצל על טעותו ועל הכאב שהוא גרם לי ולילדיי. ואז מאותו יום הקשר בינינו היה חזק יותר מבעבר, בעזרתו של זורק קסמים נהדר. אז אני אמליץ לך אם יש לך בעיות כלשהן, צור קשר עם Dr apata במייל: dralaba3000@gmail.com או צור איתו קשר בוואטסאפ וב-Viber עם המספר הזה: +1(425) 477-2744.......

    השבמחק
  2. אני נשואה שבע שנים בלי ילד, אז בעלי מתחיל להתנהג מוזר, חוזר הביתה לאחרונה וכבר לא מבלה איתי, והוא התגרש ממני. אז נעשיתי מאוד עצוב ואבוד בחיים כי הרופא אמר לי שאין דרך להיכנס להריון, זה באמת ימרר לי את החיים. עד שנתקלתי בחבר שסיפר לי על ד"ר אלאבה מהאינטרנט, איך הוא עזר לנשים רבות עם בעיות דומות שאני עובר, אז יצרתי קשר עם ד"ר אלאבה והסברתי לו. הוא אמר לי את כל מה שאני צריך לתת לפני שהוא יכול לוותר על הלחש כדי להחזיר את בעלי, מה שעשיתי, והוא שלח תפילה עוצמתית שהייתי צריך לומר באמצע הלילה בזמן שהוא הטיל את כישוף האהבה. זה היה נס 48 שעות לאחר מכן בעלי היחיד חזר אליי והתנצל על כל מה שעשה ואמר לי שהוא מוכן לתמוך בי בכל דבר שארצה. התקשרתי מהר לאלבה וסיפרתי לו מה קורה באותו הרגע, והוא גם הכין ושלח לי תרופה שאומרת שהיא תרפא כל מחלות או זיהומים לא רצויים שמונעים ממני להרות, ואז הנחה אותי על כך. איך להשתמש בו לפני הפגישה עם בעלי. זה אחרי השימוש בצמח ובשורש המקומי הזה, כמה שבועות לאחר מכן התחלתי להרגיש סימני הריון בכל הגוף, אני ממש בהריון, בדיוק ילדתי ​​בן ב-1 לחודש. אני מבטיח ליידע את כל העולם על ד"ר אלאבה כדי לשמר את מערכת היחסים שלי, כמו גם לתת לי ילדים, אני יכול לקרוא לעצמי בגאווה היום. לכל אישה שמוצאת שזה בלתי אפשרי, הנה ההזדמנות שלך לחייך ולהביא אושר למשפחתך, אנא צור קשר עם דוא"ל DR Alaba: dralaba3000@gmail.com או צור קשר עם הוואטסאפ שלו / ויבר אותו עם המספר הזה: +1(425) 477- 2744, הוא אלוהים שנשלח להחזיר מאהבים אבודים ולהביא לך אושר.

    השבמחק
Emoji
(y)
:)
:(
hihi
:-)
:D
=D
:-d
;(
;-(
@-)
:P
:o
:>)
(o)
:p
(p)
:-s
(m)
8-)
:-t
:-b
b-(
:-#
=p~
x-)
(k)